• Денес е: петок, март 23, 2018

Miranda Kerr подигна раце и покажа нешто непланирано

Многу пати се случува славните убавици да покажат нешто повеќе од планираното на црвениот тепих, а овој пат тоа и се случи на Miranda Kerr, убавицата која се наоѓа на листата на 10 најдобро платени светски модели

Дошла на премиерата на филмот Mademoiselle C, во Њујорк, носејќи на себе гламурозен црн фустан на кој преовладува чипка. И да, во еден момент ги подигнала рацете во обид да ја намести косата. Меѓутоа, во моментот кога ги подигнала рацете на присутните им ги сервирала своите гради без градник. Секако фотографите го “фатиле” моментот, погледнете!

MK_naslovna

Miranda Ker_naslovna

MK_3

Ознаки: ,
Ad
big banner