• Денес е: петок, март 23, 2018

Beyonce со семејството на заслужен одмор

Beyonce и нејзиниот Jay-Z навистина знаат да уживаат. Во пауза меѓу два настапа во склоп на светската турнеја ‘Mrs. Carters Show’, тие се одмараа со нивната ќерка во Италија. На Tumblr Beyonce објавила фотографии кои ги направиле за време на фамилијарниот одмор. Сепак ќеркичката Ivy не позирала за јавноста. Повеќето фотографии се направени на нивната јахта, на која неодамна Beyonce го прослави 32-риот роденден.

Beyonce е пресреќна што е прв пат на турнеја со својата ќерка.

– Многу е интересно бидејќи сум прв пат на турнеја со ќерка ми, а одсекогаш ми било желба да ги усогласам приватниот живот и кариерата. Жените се борат со тоа бидејќи е многу тешко – вели пејачката пред концерот во Бразил оваа недела.

Погледнете ги фотографиите кои ги објавила, мора да признаеме дека навистина знаат да уживаат.

Ознаки: , ,
Ad
big banner