• Денес е: вторник, февруари 20, 2018

Топ 5 антицелулитни кралици

Положбата на седење со прекрстени нозе, без хулахопки е еден од најстрогите тестови за целулит кои го поминале само мал број од светските ѕвезди. И додека досега овој тест го имаа поминато само Jennifer Lopez, Halle Berry, Kate Hudson и Heidi Klum, деновиве им се придружи и Cameron Diaz.

 

Темпераментната русокоса гостуваше во едно телевизиско шоу за којашто прилика одбрала црно фустанче со долги ракави и затворено деколте, украсено со светен дезен.

2

Краткопто фустанче во комбинација со мошне неблагодарната седечка позиција во прв план ги ставија цврстите бутчиња на оваа четириесетидве годишна долгонога актерка, на кои неможело да се забележи ни најмал недостаток.

Ad
big banner