• Денес е: петок, март 23, 2018

Најнов тренд за нокти од Revlon

Revlon има право решение за вашите нокти. Овој популарен бренд за убавина се спријатели со модната куќа Marchesa која е позната по величенствените вечерни фустани. Резултат на ова пријателство се преубавите 3D налепници за нокти.

1

2

3

5

6

Revlon_1

Ad
big banner