• Денес е: вторник, февруари 20, 2018

Идеалните чевли за Новогодишните забави!

Нашиот денешен избор се неверојатно елегантните и префинети, а истовремено и ултра модерните Gianvito Rossi сатенски чевли кои се украсени со кристалчиња и имаат од моментално многу популарниот, проѕирен односно ПВЦ дел. Овие чевли се идеални за Новогодишните и Божиќните забави кога светликавите ефекти не се на одмет, а убаво би изгледале и доколку планирате наскоро да се венчавате.

Gianvito Rossi е луксузен италијански дизајнер на чевли кој воодушевува со својот дизајн, а меѓу неговите најславни обожувателки се Cate Blanchett, Diane Kruger, Olivia Palermo и многу други.

4 3 2 00

Ad
big banner